Polska Strefa Roleplay

Polski serwer Unturned ROLEPLAY. Oficjalne forum tego serwera.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-10-12 14:20:52

VirusHDxANDvex
Administrator
Dołączył: 2018-10-06
Liczba postów: 34
Windows 7Chrome 69.0.3497.100

Biografia - WZÓR

Wzór na biografię.

Imię i nazwisko (w grze):
Wyznanie:
Pochodzenie:
Wiek:
Zamieszkanie:
Osobowość:
Stan cywilny:
Majątek (konto/domy/pojazdy):
Kilka słów o sobie:
Alergie:
Mocne strony:
Słabe strony:
Ulubione rzeczy:
Historia postaci (minimum 100 słów):

Offline

#2 2018-10-30 18:49:39

ReQ
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-30
Liczba postów: 3
WindowsChrome 68.0.3440.106

Odp: Biografia - WZÓR

Imię i nazwisko (w grze):Paweł Kapustka
Wyznanie:Katolizm
Pochodzenie:Polska
Wiek:23lata
Zamieszkanie:Pod dachem narazie
Osobowość:Miły,Męski,Bohaterski
Stan cywilny:Kawaler
Majątek (konto/domy/pojazdy):Obecnie 4,500k bez pojazdu ale niebawem bedzie/domu nie ma
Kilka słów o sobie:Mam naimie paweł jestem fajnym cżłowiekiem oraz bohatserskim.Lubie spędzać czas przy pracy oraz oglądaniu róznych rzeczy  [dblpt]dumny[dblpt] .Kocham swoją rodzine oraz lubie grac w  piłke
Alergie:Niemam
Mocne strony:Lubie patrzeć jak kogoś zabijają [dblpt]D,Nie brzyde się krwi,Uwielbiam pająki oraz brzydkie zwierzęta
Słabe strony:Boje się ćiemności oraz gdy dziewica przychodzi do mojego łozka
Ulubione rzeczy:Granie na komputerze,Oglądanie telewizij,Oraz polowanie na zwierzeta
Historia postaci (minimum 100 słów):Mam naimie Paweł Kapustka uwielbiam grać w piłke oraz kocham zwierzęta w przyszłośći chciałbym zostac medykiem lub polcijantem. Kocham patrzeć gdy kogoś biją albo kogoś zabiją , moje marzenie jest zeby byc bogatym!. Kiedy byłem mały miałem ćięzkie dzieciństwo ponieważ moi rodzice mnie zostawili i zostałem z siostrą ale siostra po 4latach odeszła ode mnie. Zostałem sam w życiu jedyne co mi pozotsało to iść i pracować. W przyszłośći odbuduje moiom nową rodzine!!!!Kocham moje życie oraz moją rodzine która kiedd=yś miałem! Ale teraz mam nowe życie pełne śmiechu i zabawy ! [dblpt]rock[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
xpwwrestling - statsrpg-mta - colalight - wd - fordslask